Ливърпул разгроми Манчестър Юн с 5:0 на „Олд Трафорд“ – ВИДЕО

Ливърпул разгроми с 5:0 Манчестър Юнайтед на неговия „Олд Трафорд“, в среща от 9-ия кръг на англейското футболно първенство.

Гостите решиха всичко още в самото начало след попадения на Кейта в 5-ата и Жота в 13-ата минута.

Тоталната доминация на Ливърпул продължи и Салах направи 3:0 в 38-ата минута.

Отново той в последните секунди на първото полувреме доведе резултата до 4:0.

В 50-ата минута Салах оформи свой хеттрик, отбелязвайки за 5:0, а малко след това гол на Роналдо бе отменен заради засада.

Манчестър Юнайтед завърши мача с човек по-малко, след като в 60-ата минута Погба бе изгонен заради грубо нарушение.